Tietojenkäsittelytieteen Seuran (TKTS) hallitus

Hallitus 2004

 Tehtävä  Nimi  Sähköposti
 Puheenjohtaja  Lea Kutvonen   lea.kutvonen@cs.helsinki.fi
 Jäsen  Ari Heiskanen   ari.heiskanen@oulu.fi
 Jäsen  Marko Helenius   marko.helenius@cs.uta.fi
 Sihteeri  Vesa Hirvisalo   vesa.hirvisalo@hut.fi
 Jäsen  Eija Karsten   eija.karsten@cs.utu.fi
 Jäsen  Marja Kuittinen   marja.kuittinen@cs.joensuu.fi
 Rahastonhoitaja  Matti Kääriäinen   matti.kaariainen@cs.helsinki.fi
 Jäsen  Niina Päivinen   niina.paivinen@cs.uku.fi
 Jäsen  Jorma Tarhio   jorma.tarhio@hut.fi
 Varapuheenjohtaja  Merja Wanne   mw@uwasa.fi

Hallituksen yhteystiedot

Puheenjohtajat, varapuheenjohtajat ja sihteerit kautta aikain

Hallituksen/johtokunnan jäsenet kautta aikain


tkts@cs.Helsinki.fi